Tasuta transport pakiautomaatidesse alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Märkamisaeg: Öölaulupidu Tallinna Lauluväljakul 19.08.08 [DVD]

  • 2008, ERR
  • Formaat: DVD
  • Regioon: 0
  • Pikkus: 219
  • Keeled: eesti
Tarneaeg: 2-10 tööpäeva

13,95 €

Püsikliendile 13,25 €

Lisainfo

*Öölaulupeost "Märkamisaeg" Tallinna Lauluväljakul tegid otseülekande ja salvestuse Eesti Televisioon ja Vikerraadio. DVD sisaldab salvestust sündmuse kaunite laulude ja hetkedega ning mahukat lisamaterjali.

Öölaulupeo peakorraldaja Margus Kasterpalu sõnul oli see päev, 19. august, lihtsalt selline, et isegi kõik mis võis samahästi ka teisiti minna, läks hästi. "Meie oma olümpiakuld. President, kes oli äsja olnud haige, aga nüüd kohal. Taevas, kust sel ainsal päeval ei sadanud midagi. Esinejad, kes kartsid, et ei jõua, aga jõudsid. Tehnika, mis praktiliselt ei jupsinudki. Ja inimesed, kõik need inimesed... Seda lugu - aegade algusest üle esimese ärkamisaja, võidetud ja jälle kaotatud iseseisvuse kuni uue ärkamisaja ehk laulva revolutsioonini - me seal siis kõik koos laulsimegi. Laulsime sealt veel edasigi - tulevikku. Sest 90 või isegi 100 aastat on alles algus," meenutab Kasterpalu.

DVD lisamaterjalides näeb presidendi kõnet ja Aktuaalset kaamerat 19. augustist 2008; tagasivaadet öölaulupidudele 1988 aastast; videolõike ajalooliste tegelastega (Tambitu, Osuja, Russow); Helgi Erilaiu vahetekste; intervjuusid Gerd Kanteriga, Ivo Linnaga, Mart Mikuga, Heinz Valguga, Indrek Tederiga, Tanel Vainumäega, Tiina Ots-Paidraga, Jüri Leesmentiga ning TTÜ nais- ja meeskoori lauljatega.
  Laen...
Lisan ostukorvi...