Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

My Cart:

0 item(s) - €0.00
You have no items in your shopping cart.

0

Ott Tänak - The Movie [2DVD+Photobook]

Delivery time: within 1 workday

In stock

€39.95

For loyal customer €37.95

Details

*Dokumentaalfilm, sport
*Ott Tänak, Martin Järveoja, Markko Märtin, Sébastien Ogier, Jari-Matti Latvala, Esapekka Lappi, Janika Tänak, Malcolm Wilson, Tommi Mäkinen, Richard Millener, Thierry Neuville, Kris Meeke, Sébastien Loeb, autor Tarvo Mölder

Vaatajale avaneb harukordne võimalus elada maailma eri paigus kaasa Oti püüdlustele võita WRC-sarja ihaldatud maailmameistritiitel ja olla tunnistajaks kriitilistele hetkedele. Kinolinale tuuakse ilustamata reaalsus närvesöövate võistluste telgitagustest ning näidatakse seda, mis muidu avalikkusele kättesaamatuks jääb.
Paralleelselt võidusõidu tõusude ja mõõnadega rullub lahti inimlik lugu, kuidas põikpäine Saaremaa poiss murdis end kõige kiuste maailma tippu. Tema teekond maailma üheks kiiremaks rallipiloodiks on olnud kui sõit ameerika mägedel. Oti seiklusrikka elu ja karjääri tagamaid avavad talle erinevatel aegadel lähedal olnud inimesed ja loomulikult ka Ott ise. Kinnise iseloomu poolest tuntud tippsportlane on filmis ootamatult otsekohene rääkides nii oma elu kõrghetkedest kui madalseisudest.


  Loading...
Adding to Cart...