Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Saame kokku Tomi juures [DVD]

  • 2007/2008, ERR
  • Formaat: DVD
  • Regioon: 0
  • Pikkus: 80
  • Keeled: eesti
Tarneaeg: 1-3 tööpäeva

Laos saadaval

Tavahind: 5,95 €

Soodushind 2,50 €

Lisainfo

Koolipoiss Tomil on Eesti Televisioonis oma saade, mis jõuab televiisorisse otse Suure-Peetri pööningutoast! Sellesama pööningu kambrites elutsevad ka tolmutuustid - väärikas vanahärra, paljunäinud Tuust ning tema energiline ja trendikas lapselaps, tuustiplika Betty. Ja ega kaks tuusti kolmandata jää - Tom saab peagi tuttavaks Betty tädiga, talviti lõunamaal õilmitseva Õiega.

Tomil aitab saateaega sisukamalt veeta naabritüdruk Anni ja tihtilugu astub trepist üles ka vanaema Ellen ning üha lähedasemaid suhteid loob pööningurahvaga postiljonihärra Eduard. Üsna ootamatuid pöördeid võtab saade aga siis, kui pikalt autosõidult põikab Suure-Peetrisse rekkamees Endel.

Sellel plaadil on väike mosaiikne valik Tomi ja tema sõprade argipäeva askeldustest, muredest ja rõõmudest! Mängi, lusti, laula ja hõiska Sinagi, sest ära unusta - kuigi Tomi tegemistest leiab nii mõnegi tarkusetera, ei pea oma elu liiga tõsiselt elama!

Osades: Tom - Karol Kuntsel, Anni - Maria Soomets, Paljunäinud Tuust, tuustiplika Betty, Õietolmutuust ja rekkamees Endel - Margus Tabor, vanaema Ellen - Marika Vaarik, postiljonihärra Eduard Lindenbaum ehk Pärna Eedi - Kalju Orro.

Autorid - Jaanus Vaiksoo ja Wimberg
Rezhissöör-lavastajad - Elo Selirand ja Salme-Riine Uibo
Rezhissööri assistendid - Kadi Katarina Priske ja Markus Robam
Juhtoperaator - Rein Lillmaa
Kunstnik - Kaie Kal
Rekvisiitor - Signe Kaljulaid
Graafika - Elisabeth Salmin
Tunnusmuusika - Tauno Aints
Toimetaja-produtsent - Margus Saar
  Laen...
Lisan ostukorvi...