Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Kasutustingimused

Hea klient, aitäh, et valisid Laseringi veebipoe!

Enne, kui asud meie veebipoodi kasutama, soovime Sulle tutvustada meie tegutsemispõhimõtteid ja –viise ning kõike muud, mida Sul on kasulik enne ostmist teada.
Kõigepealt meie juriidilised andmed:

Lasering OÜ
Narva mnt. 13, 10151 Tallinn
tel: 6101501
e-post: lasering@lasering.ee
registrikood: 10304847
KMK reg. number: EE100198595

 

Üldised põhimõtted

Laseringi e-poes on Sulle tagatud eetiline, häid kaubandustavasid järgiv ja seadustele vastav kauplemine. Oma tegevuses lähtume Eesti Vabariigi seadustest (Võlaõigusseadus, Tarbijakaitseseadus jt) ja muudest õigusaktidest ning käesolevas veebipoe Kasutustingimustes kirjeldatust.

Kasutustingimuste aktsepteerimisega vahetult enne tellimuse esitamist kinnitad, et oled tutvunud ja aru saanud veebipoe Kasutustingimustes kirjeldatust ning arvestad sellega.

 

Ostmine ja maksmine

Meie veebipoes on kõik hinnad eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Kogu teave kauba kohta on esitatud vahetult kauba juures. Tellimuse maksumusele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest vastavalt valitud kättetoimetamise viisile.

Ostmiseks lisa soovitud tooted ostukorvi, täida nõutud andmeväljad, vali sobiv tarneviis ja makseviis. Kuni makse kinnitamiseni pangas võid ostu sooritamise igal hetkel katkestada. Tellimuse õnnestumist kinnitab e-posti teel laekuv tellimuse kinnitus.

 

Tellimuse täitmise aeg

Märkega „Kohe olemas“ tooted saadame välja 5 tööpäeva jooksul. Muudel juhtudel on toote juurde märgitud eeldatav toote hankimisele kuluv aeg tööpäevades. Kui tellid korraga erineva tarneajaga tooteid, palume arvestada pikima tarneajaga, kuna ühes tellimuses sisalduvad tooted saadame teele korraga.

Kui toote hankimise käigus selgub, et selle tarnimiseks kulub märgitust oluliselt pikem aeg või pole seda enam üldse võimalik hankida (kogu partii läbi müüdud vms), teavitame Sind sellest esimesel võimalusel ja leiame koos sobiva lahenduse - lepime kokku uue tarneaja, asendame toote mõne teise Sulle sobiva tootega või tagastame raha.

Anname Sulle teada, kui oleme tellimuse teele pannud. Edasi sõltub meie poolt välja saadetud kauba kohaletoimetamise kiirus Sinu poolt valitud tarneviisist. Palun tutvu meie tarneviiside ja nende maksumusega siin. Saadame kaupa üle maailma. Kõik on võimalik!

 

Taganemisõigus

Sul on õigus veebipoest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastada saab vaid kahjustamata ja ümbrisest avamata kaupa.
Teavita meid oma sellekohasest soovist e-posti aadressil lasering@lasering.ee ja tagasta meile kaup sellele järgneva 14 päeva jooksul.

Kanname tagastatava toote maksumuse ja proportsionaalse osa makstud kohaletoimetamiskuludest tagasi Sinu arveldusarvele hiljemalt 14 päeva möödumisel alates tagastamissoovi kättesaamisest. Kaupmehel on siinkohal siiski õigus oodata raha tagastamisega niikaua, kui ta on tagastatava kauba kätte saanud või siis saanud mingisuguse muu kinnituse, et kaup on tõesti teele pandud (nt tagastuse kviitung vms). Kauba tagastamise kulud jäävad Sinu kanda, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või praaktoode). Toote saad tagastada ka meie esindusse aadressil Viru väljak 4, Tallinn.

 

Pretensiooni esitamise õigus

Kui avastad Laseringi veebipoest ostetud tootel mingi puuduse, võta palun meiega ühendust e-posti aadressil lasering@lasering.ee. Vastame kirjalikult 15 päeva jooksul.
Vastutame nende puuduste eest, mis olid olemas juba toote üleandmise hetkel ning mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest. Sel juhul asendame puudusega kauba või kui see ei ole võimalik, tagastame raha. Me ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist.

 

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Käsitleme Sinu isikuandmeid konfidentsiaalse infona ja rakendame erinevaid ettevaatusabinõusid nende andmete kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Sinu isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Kasutame Sinu poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning Sulle kauba saatmiseks. Edastame neid andmeid ainult veoteenust pakkuvatele ettevõtetele ja vaid selleks, et tellimus jõuaks Sinuni.

Saadame Sulle uudiskirju ning pakkumisi e-maili aadressile ainult juhul, kui oled selleks soovi avaldanud ja Sul on igal ajal võimalik nendest loobuda, andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides uudiskirjas ja pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

 

Vaidluste lahendamine

Anname endast parima, et Sul alljärgnevat infot kunagi vaja ei läheks! Kui sul siiski on tekkinud meie e-poega seoses mingi lahendamist vajav olukord, palun kirjuta meile sellest aadressile lasering@lasering.ee. Usume, et leiame igale olukorrale mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse.

Kui Sulle siiski tundub, et me kokkuleppele ei jõua, on Sul võimalik pöörduda kohtuvälise kaebusi lahendava organi poole, milleks on Eestis tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (www.komisjon.ee). Sinu kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Sul on võimalik pöörduda ka Euroopa Liidu internetipõhise tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole (ODR platvorm - http://ec.europa.eu/consumers/odr/).

 

Meeldivaid oste Laseringi veebipoest! Tere tulemast tagasi!

 

 

 

  Laen...
Lisan ostukorvi...