Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Kasutustingimused

Hea klient, aitäh, et valisid Laseringi veebipoe!

Soovime Sulle tutvustada meie tegutsemispõhimõtteid ja –viise ning kõike muud, mida Sul on kasulik enne ostmist teada.
Kõigepealt meie juriidilised andmed:

Lasering OÜ
Narva mnt. 13, 10151 Tallinn
e-post: lasering@lasering.ee
registrikood: 10304847
KMK reg. number: EE100198595

 

Üldised põhimõtted

Laseringi veebipoes on Sulle tagatud eetiline, häid kaubandustavasid järgiv ja seadustele vastav kauplemine. Oma tegevuses lähtume Eesti Vabariigi seadustest (Võlaõigusseadus, Tarbijakaitseseadu jt), Euroopa Liidu isikuandmete kaitse üldmäärusest ja muudest õigusaktidest ning käesolevas veebipoe Kasutustingimustes kirjeldatust.

Kasutustingimuste aktsepteerimisega vahetult enne tellimuse esitamist kinnitad, et oled tutvunud ja aru saanud veebipoe Kasutustingimustes kirjeldatust ning arvestad sellega.

 

Ostmine ja maksmine

Meie veebipoes on kõik hinnad eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%. Kogu teave kauba kohta on esitatud vahetult kauba juures. Tellimuse maksumusele lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest vastavalt valitud kättetoimetamise viisile.

Ostmiseks lisa soovitud tooted ostukorvi, täida nõutud andmeväljad, vali sobiv tarneviis ja makseviis. Kuni makse kinnitamiseni pangas võid ostu sooritamise igal hetkel katkestada. Tellimuse õnnestumist kinnitab e-posti teel saabuv tellimuse kinnitus.

 

Tellimuse täitmise aeg

Märkega „1-3 tööpäeva jooksul“ tähistatud tooted saadame välja kuni 3 tööpäeva jooksul.

Muudel juhtudel on toote juurde märgitud eeldatav toote hankimisele kuluv aeg tööpäevades. Kui tellid korraga erineva tarneajaga tooteid, palume arvestada pikima tarneajaga, kuna ühes tellimuses sisalduvad tooted saadame teele korraga.

Kui toote hankimise käigus selgub, et selle tarnimiseks kulub märgitust oluliselt pikem aeg või pole seda enam üldse võimalik hankida (tiraaž läbi müüdud vms), teavitame Sind sellest esimesel võimalusel ja leiame koos sobiva lahenduse - lepime kokku uue tarneaja, asendame toote mõne teise Sulle sobiva tootega või tagastame raha.

Anname Sulle teada, kui oleme tellimuse teele saatnud. Edasi sõltub meie poolt välja saadetud kauba kohaletoimetamise kiirus Sinu poolt valitud tarneviisist. Palun tutvu meie tarneviiside ja nende maksumusega Tarnetingimuste all (veebipoe jaluses). Saadame kaupa üle maailma. Kõik on võimalik!

 

Taganemisõigus

Sul on õigus veebipoest ostetud kaup tagastada 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamisest. Tagastada saab vaid kahjustamata ja ümbrisest avamata kaupa.
Teavita meid oma sellekohasest soovist e-posti aadressil lasering@lasering.ee ja tagasta meile kaup sellele järgneva 14 päeva jooksul.

Kanname tagastatava toote maksumuse ja proportsionaalse osa makstud kohaletoimetamiskuludest tagasi Sinu arveldusarvele hiljemalt 14 päeva möödumisel alates tagastamissoovi kättesaamisest. Kaupmehel on siinkohal siiski õigus oodata raha tagastamisega niikaua, kui ta on tagastatava kauba kätte saanud või siis saanud mingisuguse muu kinnituse, et kaup on tõesti teele pandud (nt tagastuse kviitung vms). Kauba tagastamise kulud jäävad Sinu kanda, välja arvatud juhul, kui tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või praaktoode).

 

Pretensiooni esitamise õigus

Kui avastad Laseringi veebipoest ostetud tootel mingi puuduse, võta palun meiega ühendust e-posti aadressil lasering@lasering.ee. Vastame kirjalikult 15 päeva jooksul.
Vastutame nende puuduste eest, mis olid olemas juba toote üleandmise hetkel ning mis ilmnevad kuni kahe aasta jooksul alates kauba üleandmisest. Sel juhul asendame puudusega kauba või kui see ei ole võimalik, tagastame raha. Me ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist.

 

Otseturundus ja isikuandmete töötlemine

Kasutame Laseringi veebipoest ostu sooritamise või päringu tegemise käigus Sinu poolt sisestatud isikuandmeid (nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks, Sulle kauba saatmiseks ja vajadusel kliendtitoe teenuse osutamiseks. Edastame neid andmeid ainult veoteenust pakkuvatele ettevõtetele ja vaid selleks, et tellimus jõuaks Sinuni. Kui oled meie veebipoes loonud endale kliendikonto, säilub ka Sinu ostude ajalugu.

Saadame Sulle uudiskirju ja pakkumisi e-maili aadressile ainult juhul, kui oled selleks soovi avaldanud või kui meil on Sinuga olnud kliendisuhe juba enne uue andmekaitseregulatsiooni jõustumist. Sul on igal ajal võimalik nendest loobuda, andes sellest meile teada e-kirja teel (lasering@lasering.ee) või järgides uudiskirjas ja pakkumisi sisaldavas e-kirjas toodud juhiseid.

Käsitleme Sinu isikuandmeid konfidentsiaalse infona ja rakendame vajalikke ettevaatusabinõusid nende kaitsmiseks. Juurdepääs andmete muutmiseks ja töötlemiseks on ainult selleks volitatud isikutel, kes tagavad isikuandmete töötlemisel asjakohased kaitsemeetmed. Krüpteeritud andmesidekanal pankadega tagab Sinu isikuandmete ja pangarekvisiitide turvalisuse.

Isikuandmetega saad tutvuda ja teha parandusi või täiendusi veebipoe kasutajaprofiilis. Kui ost on sooritatud ilma kliendikontota, võta oma isikuandmetega tutvumiseks meiega ühendust (lasering@lasering.ee). Säilitame sinu isikuandmeid seni, kuni sul on meie veebipoes kliendikonto või kuni see on seadusest tulenevalt vajalik (näiteks raamatupidamisandmed). Palun pöördu meie poole ka siis, kui soovid oma isikuandmed ja seega ka oma konto meie veebipoest kustutada.

Meie privaatsuspõhimõtted on kooskõlas seadustega. Vajadusel muudame neid ühepoolselt ja vaid eesmärgiga kindlustada nende jätkuv vastavus seadustele. Järelevalveasutus on Eesti Andmekaitse Inspektsioon (info@aki.ee).

 

Vaidluste lahendamine

Anname endast parima, et Sul alljärgnevat infot kunagi vaja ei läheks! Kui on siiski tekkinud e-poega seoses mingi lahendamist vajav olukord, palun kirjuta meile sellest aadressile lasering@lasering.ee. Usume, et leiame igale olukorrale mõlemaid osapooli rahuldava lahenduse.

Kui siiski tundub, et me kokkuleppele ei jõua, on võimalik pöörduda kohtuvälise kaebusi lahendava organi poole, milleks on Eestis tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (www.komisjon.ee). Kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Sul on võimalik pöörduda ka Euroopa Liidu internetipõhise tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole (ODR platvorm - http://ec.europa.eu/consumers/odr/).

 

Meeldivaid oste Laseringi veebipoes! Tere tulemast tagasi!

 

 

 

 

  Laen...
Lisan ostukorvi...