Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tarnetingimused

Võimalikud tarneviisid:

LÜHIDALT:

1. Omniva Post24 pakiautomaadid Eestis (2,99€), Lätis (7,50€) ja Leedus (8,50€) (Asukohad)
2. Omniva kullerteenus, 8,00€
3. Postkontorisse saatmine, 4,95€
4. Itella SmartPOSTi pakiautomaadid Eestis (2,99€) ja Soomes (11€) (Asukohad)
5. DPD Pickup punktid, 2,99€ (Asukohad)
6. DPD kullerteenus, 6,50€

***
PS! Me saadame kaupa üle maailma. Saadaval olevate tarneviiside ja nende hindade kuvamiseks valige ''Vormista ost'' leheküljel olevate riikide/piirkondade loendist oma saadetise sihtkoht.DETAILSELT:

NB! TASUTA TRANSPORT! 50-eurose või suurema ostu korral saadame kauba tasuta Sinu poolt valitud pakiautomaati (Omniva, Itella SmartPOST, DPD Pickup)!

Kuidas pakiautomaadi teenus töötab?
1. Vali rippmenüüst meelepärane pakiautomaat.
2. Transpordi eest tasumine toimub tellimuse tegemise käigus (50-eurose või suurema ostu korral on saatmine meie kulul). Pakiautomaadi juures midagi maksma ei pea!
3. Kui pakk on jõudnud Sinu poolt valitud pakiautomaati, saadetakse Sinu mobiiltelefonile SMS-teade uksekoodiga.
4. Paki kätte saamiseks on pakiautomaadi juures vaja sisestada SMS-is sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!
NB! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates uksekoodi saatmisest Sinu mobiiltelefonile.2. OMNIVA POST24 pakiautomaadid, 2,99€
Soodsaim ja kiireim kauba kohaletoimetamise viis. Pakk jõuab kohale tavaliselt 1 päevaga! (NB! Jälgi tellitava toote orienteeruvat tarneaega!)
Kui pakk on jõudnud Sinu poolt valitud pakiautomaati, saadetakse Sulle SMS-teade, kus on kogu vajalik info paki kätte saamiseks.
Paki kätte saamiseks pakiautomaadist on vaja sisestada SMS-is sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

2.1. Omniva pakiautomaadid Lätis ja Leedus, 7,50€ ja 8,50€
Kaupa on võimalik tellida ka Omniva Läti ja Leedu pakiautomaatidesse.

Omniva Post24 pakiautomaatide asukohad.
NB! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates uksekoodi saatmisest Sinu mobiiltelefonile.


3. OMNIVA KULLERTEENUS, 8,00€
Eraisikule toimetatakse saadetis kätte vastuvõtmise päevale järgneva kolme päeva jooksul. Kättetoimetamise aja kokkuleppimiseks võtame saajaga ühendust juba järgmisel päeval pärast saadetise vastuvõtmist. Eraisikule adresseeritud saadetise kulleriga kättetoimetamise eelduseks saab olema eelnev kokkulepe saajaga. Juriidilisele isikule adresseeritud saadetist edaspidi ilma kliendi eelneva nõusolekuta postkontorisse ei suunata.

NB! Kullerile või postiasutuses midagi juurde maksma ei pea! Pakki hoitakse postiasutuses 7 päeva!


4. POSTKONTORISSE saatmine, 4,95€
Tähtmaksikiri
Kui paki mõõtmed jäävad piiridesse 230x330x20mm ehk tavaliselt üks CD/DVD/Blu-ray-plaat, saadame paki teele riigisisese tähtmaksikirjana.
Tähtmaksikirja väljastamiseks Saajale tehakse saadetisele märgitud aadressil üks väljastuskatse. Juhul, kui saadetist pole võimalik üle anda, jäetakse postisaadetise saabumise kohta teade ja maksikiri väljastatakse teates märgitud postiasutuses. (allikas: Omniva)

Tähtstandardpakk
Kui paki mõõtmed ületavad piire 230x330x20mm, saadame paki teele riigisisese tähtstandardpakina.
Tähtstandardpakk väljastatakse saajale tema elu- või asukohajärgses postiasutuses. Postisaadetise saabumise teade edastatakse saaja postkasti hiljemalt järgmisel tööpäeval peale paki saabumist postiasutusse. (allikas: Omniva)

NB! Kullerile või postiasutuses midagi maksma ei pea! Pakki hoitakse postiasutuses 7 päeva!


5. ITELLA SMARTPOSTi pakiautomaadid, 2,99€
Soodsaim ja kiireim kauba kohaletoimetamise viis. Pakk jõuab kohale tavaliselt 1 päevaga! (NB! Jälgi tellitava toote orienteeruvat tarneaega!)
Kui pakk on jõudnud Sinu poolt valitud pakiautomaati, saadetakse Sulle SMS-teade, kus on kogu vajalik info paki kätte saamiseks.
Paki kätte saamiseks pakiautomaadist on vaja sisestada SMS-is sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

5.1. Itella SmartPOSTi pakiautomaadid Soomes, 11€
Kaupa on võimalik tellida ka Itella SmartPOSTi Soome pakiautomaatidesse.

Itella SmartPOSTi pakiautomaatide asukohad.
NB! Pakki hoitakse pakiautomaadis 7 kalendripäeva alates uksekoodi saatmisest Sinu mobiiltelefonile.


6. DPD PICKUP PUNKTID, 2,99€
Pickup on DPD pakkide saatmise ja väljastamise punktide võrgustik, mis hõlmab endas nii sisetingimustes olevaid pakipoode kui välitingimustes olevaid pakiautomaate. Pakk jõuab kohale tavaliselt 1 tööpäevaga! (NB! Jälgi tellitava toote orienteeruvat tarneaega!)
Kui pakk on jõudnud Pickup punkti, tuleb sulle teavitus SMS-i või e-kirja teel. Pakiautomaadist paki kätte saamisel saadetakse sulle kaks PIN-koodi ning pakipoest paki kätte saamisel üks PIN-kood.
Pakk väljastatakse PIN-koodi (selle puudumisel isikut tõendava dokumendi) alusel! Kui pakile läheb järele sinu sõber või pereliige, siis peab tal lisaks PIN-koodile (selle puudumisel isikut tõendav dokument) kaasas olema ka kättesaadava paki number ning ta peab teadma, kelle nimele pakk on saadetud. (allikas: DPD)

6.1. DPD Pickup punktid Lätis ja Leedus, 7€ ja 8€
Kaupa on võimalik tellida ka DPD Läti ja Leedu Pickup punktidesse.

DPD Pickup punktide asukohad.
NB! Pakki hoitakse Pickup punktis 7 kalendripäeva. Kui sa ei ole pakile järele läinud, saadetakse sulle 3. päeval meeldetuletus ning peale 7. hoiustamise päeva tagastatakse pakk saatjale.


7. DPD KULLERTEENUS, 6,50€
Paki toimetus tööle või koju kätte! Kättetoimetamine järgmisel päeval (esmaspäev – laupäev; v.a väikesaared). Toimetuspäeva hommikul saab paki saaja SMS-sõnumi, milles on toodud 1 h ajaaken kulleri eeldatava saabumisajaga. Soovi korral on DPD minupakk.ee keskkonnas võimalik jälgida paki teekonna staatust ning muuta kättetoimetuse aega ja kohta. Kuller teeb 2 kättetoimetuskatset.


***
PS! Me saadame kaupa üle maailma. Saadaval olevate tarneviiside ja nende hindade kuvamiseks valige ''Vormista ost'' leheküljel olevate riikide/piirkondade loendist oma saadetise sihtkoht.

  Laen...
Lisan ostukorvi...