Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Kõik said tulla [CD]

Tarneaeg: 2-10 tööpäeva

15,95 €

Püsikliendile 15,15 €

Lisainfo

Graniidi 17 on 2017. aasta suvel sündinud kooslus, kus taaskohtusid kaks Tallinna Kalamaja linnaosa taustaga muusikut: eeskätt ansamblist Jäääär tuntud Tõnu Timm ehk Tõun ning Rakveres Moonaküla linnaosas elav pillimees ja -õpetaja Peep Pihlak (Okaspendel, Moonaküla Muusikaakadeemia). Mitmekülgsete muusikaliste ja muude väärt võimete tõttu kutsuti peagi kolmandaks põhiliikmeks Teet Velling (Jäääär, Elvus). Õnneks sai Teet tulla.

Graniidi 17 on üks aiaga maja Tallinnas Kalamajas. 1980ndate teisel poolel andis see ulualust värvikale kogukonnale, kuhu kuulusid ka tollased muusikatudengid Tõnu ja Peep. Majas, mis jagunes kaheks tiivaks ? perekond Leesmendi ja Peebu kasutuses olevaks korteriks ?, liikus sageli põnevaid külalisi alates Tõnu ja Peebu sõpradest ja kaastudengitest kuni Jüri Leesmendiga seotud laulva revolutsiooni tegelasteni. Vahel seltskonnad sulandusid ja tekkis tunne, et lausa kõik said tulla.

Ansambli Graniidi 17 looming ei keskendu siiski ainult samanimelise aadressiga majale või sealsetele mälestustele, Graniidi 17 on lihtsalt kuuldava sünergia nimi ja lähtepunkt. Midagi kõlab sellist, mis on seotud otseselt tolle maja ning seal olulisi päevi ja öid veetnud inimestega, aga kuuldub muudki. Sest Kalamaja eluülikooli algkursusest on juba ammu saanud elu ise.

PEEP PIHLAK: saksofonid; bass; akustiline kitarr (1, 3, 4, 5, 7, 10, 11); klahvpillid (5)
TÕNU TIMM: lauluhääled, kitarrid, pedal steel, weissenborn, national resophonic, klahvpillid, rütmipillid, mandoliin (1), tromboon (4)
TEET VELLING: rütmipillid, low whistle (3, 9), akustiline kitarr (6), vesi, joonlaud (145cm), tikutoosikarp
ENO KOLLOM: trummid (4)

"Ärklituba":"Kalamaja tänavad":

Lugude nimekiri

Plaat 1
1. Kõik said tulla
2. Üks, kes on ühtlasi kõik
3. Kapi taga
4. Kohad kus ei käida
5. Kannab pause
6. Redeliga mees
7. Ärklituba
8. Oojaa
9. Tütarlaps helerohelises kleidis
10. Kalamaja tänavad
11. Ettepoole

  Laen...
Lisan ostukorvi...