Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Meadowsweet [LP]

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva

29,95 €

Püsikliendile 28,45 €

Lisainfo

Judith Parts on Kopenhaagenis elav produtsent ja artist, kes segab akustilisi instrumente elektroonika ja välisalvestustega, luues eksperimentaalseid poplugusid ja minimalistlikke/melanhoolseid instrumentaallugusid. Lisaks sooloprojektile on ta komponeerinud ja produtseerinud muusikat mitmetele teatri- ja tantsuetendustele.

Põhjamaistest taimedest, Judithi juurtest ja esivanematest inspiratsiooni ammutades avaldab album austust ja imetlust tema Eesti päritolule. Judith ise kirjeldab albumi tagamaid nii: "Välismaale kolimine pani mind endaga tõeliselt silmitsi seisma. Sain aru, kui suurel määral mõjutab meid see, kust me pärit oleme. Me kanname endas kogu seda ilu aga ka valu mida meie esivanemad on kandnud ja läbi elanud".

Albumit saadavad lummavad visuaalid, mis on sündinud koostöös ehtekunstnik Claudia Lepiku, fotograaf Todd Richteri, videograaf Pille Kannimäe ja stilist Liisa-Chrislin Salehiga.

"Kuna kogu album on minu viis oma juurtele tagasi vaadata, siis oli minu jaoks oluline minna just Eesti loodusesse visuaale looma," kommenteerib Judith.

  Laen...
Lisan ostukorvi...