Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Ood metsale [LP]

Tarneaeg: 5-10 tööpäeva

31,99 €

Püsikliendile 30,39 €

Lisainfo

2022. aasta festivali “Jazzkaar” suurprojekt “Ood metsale” oli Eesti noorte heliloojate – pianist Joel Remmeli ja kontrabassist Peedu Kassi – ühisteos, mis pühendatud Eesti metsale, selle väele ja hoidmise vajalikkusele. Nüüd on võimalik kontsertsalvestust kuulata ka vinüülplaadilt.

Joel Remmel mõtiskleb: “Mets suunab pilgu meist endist ja sageli ka pseudoküsimustest eemale ja kõrgemale. Värske õhk annab vaimujõudu ja kohati suisa hoomamatu mastaapsus seab paika perspektiivi.“

Tippmuusikud Joel Remmel ning Peedu Kass on teineteist täiendanud juba ligi 15 aastat, osaledes koos ka erinevates pop- ja jazzkollektiivides.

“Ood metsale” koosseis on eklektiline. Et oleks turvalisust ja ka ootamatusi. Ansamblis on suurepärased ning erineva taustaga muusikud – trompetist Jason Hunter, saksofonist Aleksander Paal, kitarrist Jaan Jaanson ning trummar Martin Petermann. Keelpillihelisid lisavad viiuldaja Hans-Christian Aavik ja tšellist Marten Meibaum ning elektroonikaga rikastab helipilti Bert On Beats.

Lugude nimekiri

Plaat 1
1. Metsa piiril
2. Rähn
3. Selili samblas
4. Jaht
5. Põlismetsa hümn
6. Liigirikkus
7. Tüvitekst
8. Põlismetsa epiloog
9. Aastaring

Vaata lisaks

  Laen...
Lisan ostukorvi...