Hea klient! Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Playscapes [LP]

  • 2023, Efni
  • Formaat: Vinüül
Tarneaeg: 10-20 tööpäeva

42,99 €

Püsikliendile 40,84 €

Lisainfo

Playscapes räägib muusikule sügava mulje jätnud kogemustest erinevates maailma paikades elades ja rännates ning albumil on muusikaks saanud linnade ja piirkondade tunnetus, mis aja jooksul Bartosiki hinges üksteise peale kihistunud on. Lisaks geograafilisele elemendile peegeldab album Bartosiki teekonda iseendani ja oma muusikalise hääle leidmiseni: “Album on minu mõtete ja identiteediga mängimine. Tunnetan tugevalt oma juuri Eestis, kuid tegelikult on kogu maailm minu mängumaa”.

"Playscapes" tähistab Bartosiki jaoks ka murrangulist helimuutust ning kasutades akustiliste helide töötlemisel pedaale ja elektroonilisi elemente, loob ta akordionile uue territooriumi. “Akordionil pole piire ja elektroonika abil jõudsin selle helide täieliku rikkalikkuseni,” ütleb Bartosik. Pedaalide kasutamine avas Bartosikile võimaluse end postklassikalise eksperimenteerijana uute horisontide suunas arendada ning tuua kokku erinevad muusikalised huvid, mis ulatuvad juurtest rahvamuusikast ja klassikalisest koolitusest kuni metali ja technoni. “Albumil on lõpuks oma koha leidnud need erinevad stiilid ja vibratsioonid, mis mind köidavad,” ütleb Bartosik.

Albumi mixis ja masterdas Siim Mäesalu ning selle kaasprodutsent on Sander Mölder. Albumi kaanemaalide autor on kunstnik Kristi Kongi.

"London":

Lugude nimekiri

Plaat 1
1. Robertsfors
2. 響き Hibiki
3. Reval: Pettäsaamislugu
4. Põhjarannik
5. 繋がり Tsunagari
6. Norrland
7. London
8. Helsinki
9. Helsinki: Aatos
10. Sundbyberg
11. Stockholm
12. Livland: Suusilm

Vaata lisaks

  Laen...
Lisan ostukorvi...