NB! Jõulud lähenevad! Klikka tootel ja vaata tarneaega!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tartu Lockdown: the House Arrest EPs [CD]

Tarneaeg: Kuni 5 tööpäeva

14,99 €

Püsikliendile 14,24 €

Lisainfo

Tartu kitarristi Andres Rootsi soolo-CD "Tartu Lockdown" sisaldab eriolukorra ajal märtsis, aprillis ja mais tehtud kodusalvestusi, mis ilmusid kevadel kolme EP-na: "House Arrest", "House Arrest 2" ja "House Arrest 3". Plaadi saateteksti on kirjutanud briti kriitik Norman Darwen, kes 1980ndatest peale on varustanud kaassõnaga kümneid bluusiplaate Elmore Jamesist ja Howlin' Wolfist Buddy Guy ja Otis Grandini.

"Üks positiivne asi, mis COVID-19 pandeemiaga kaasnes, on sellel CD-l olev muusika," kirjutab Darwen. "Nagu paljud parimad bluusid, on needki lood sündinud vastuseks konkreetsele olukorrale, millest nad aga kõrgemale tõusevad. See on üdini nauditav, mõtestatud ja mõtlemapanev muusika, ükskõik kuidas või millal seda kuulata."

Plaadi kujunduses kasutatud fotod tegi Kiur Kaasik Tartu 2024 koroona-aegse videoprojekti "Kevad 2020" raames, mille käigus jäädvustati kümne Tartu ja Lõuna-Eesti kultuuritegelase toimetusi koduses isolatsioonis. Albumi ning algsed EP-d kujundas Tartu kunstnik Siret Roots ja masteringi tegi Asko-Romé Altsoo.

Lugude nimekiri

Plaat 1
1. Lindberg Boogie
2. Fretless Wonder
3. Soup City Blues #3
4. Black River Blues
5. Hello Neighbour #1
6. Minor Gripes
7. Springtime Blues
8. For Future Reference
9. Hello Neighbour #2
10. One String Racket
11. Lockdown Special
12. Woof Woof
13. Extra Noodles

Vaata lisaks

  Laen...
Lisan ostukorvi...