Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

This is the Start [CD]

Tarneaeg: 2-10 tööpäeva

15,99 €

Püsikliendile 15,19 €

Lisainfo

Laulukirjutaja, pianisti ja arranžeerija Tuuli Pruuli värske album "This is the Start" on maagiline segu jazzist, soulist, hip-hopist ning popist. Albumil teevad kaasa 14 andekat muusikut ning sealhulgas on kaasatud põneva koostööna ka räpiartist Krick. Pruuli ammune unistus debüütalbumist sai lõpuks teoks ning laulukirjutaja usub, et plaadil olevad 9 lugu pakuvad kuulajale kaleidoskoopilist rännakut žanritevahelisse muusikasse.

“Albumil olevad laulud on alguse saanud minu armastusest kirjasõna ning luule vastu, arenedes igaüks sobilikku emotsionaalselt kandvasse stiiliformaati, mida aitavad esitada erinevad vokalistid,” kommenteerib muusik.

Albumi “This is the Start” nimi annab värvikalt märku, et tegu on alles algusega. Igapäevaselt toimetab Tuuli Pruul Põhjala tehases asuvas isiklikus Kopli Sound stuudios, mis on ideaalne keskkond leidmaks inspiratsiooni muusikaloomeks. Tegu on ühtlasi andeka pianistiga, kelle looming ammutab inspiratsiooni aususest ja siirastest emotsioonidest elus.

“Minu jaoks on muusika suurepärane viis mõtestamaks ja kommunikeerimaks seda, mida me kogeme ning tunneme. Soovin kanda enda lugudega edasi sõnumit, et peaksime kõik julgema olema ausad nii teiste kui eelkõige enda vastu kartmata ka negatiivsetest elukogemustest vormida enda jaoks väärtuslikku õppetundi,” selgitab Pruul enda muusika taga peituvat sisu.

Tuuli Pruul on Tallinnast pärit artist, kelle muusika pakub kuulajale poeetilis-filosoofilisi laulutekste, huvitavaid harmooniajärgnevusi ja rütmikat arranžeeringut. Pruuli loomingut aitavad esitada erinevad vokalistid nagu Jana Kütt, Maarja Aarma, Pille-Rite Rei ja Krick ning ansamblile lisab põnevat tekstuuri veidi ebatavaline puhkpillisektsioon trompeti ja nelja saksofoniga, samuti on esindatud paeluva kõlavärvina vibrafon. Koosseis esitab Tuuli Pruuli originaalloomingut, mis on haarav mikstuur erinevatest žanritest.

"Just Say":

Lugude nimekiri

Plaat 1
1. This is the Start
2. Moment
3. Like a Rhythm
4. Just Say
5. Side Effects
6. Step Up Your Love
7. All Comes Together
8. How Lucky Have I Been
9. This is the End

  Laen...
Lisan ostukorvi...