Tasuta transport pakiautomaati alates 50-eurosest ostust!

Ostukorv:

0 toode(t) - 0,00 €
Ostukorvis pole tooteid.

0

Tõun [CD]

  • 2019
  • Formaat: CD
Tarneaeg: Kuni 5 tööpäeva

15,99 €

Püsikliendile 15,19 €

Lisainfo

Tõnu Timm koondas loomingu debüütalbumile.
Peale 40 aastat kestnud iseseisvaid kitarriõpinguid võttis Jääääre kitarrist Tõnu Timm julguse anda välja oma debüütplaat. 15 lugu, neist 9 laulu ja kuus instrumentaalpala - 14 omaloomingulist ja üks Valter Ojakääru poolt kirjutatu.
Enamikus on plaadile talletatud uudislood aga ka mõned juba ilmunud lugude uued tõlgendused. Žanrijoon jookseb sõna otseses mõttes "polkast rockini". On nö ''jalg monitoril" elektrikitarril keevitamist, aga muidugi ka Tõnu lemmikinstrumendi, pedal steel kitarri, kaunist kõla.
On meloodilisi armastuslaule, kitarripoppi ja isegi punki. Iga loo kohta leiab plaadiümbriselt lühikese selgituse, miks ja kuidas see plaadile sattus. Kohustusliku laulu "Sul annan andeks kõik" leiab aga tüsedamas arranžeeringus, krooniks Allan Järve trompetisoolo.
br>Muusikutest on veel aktsioonis Rein Joasoo (trummid), Argo Toomel (bass), Antti Kammiste (klahvpillid), Rain Rämmal (klahvpillid), Martin ‘Kid’ Saaremägi (kitarr), Mikk Tammepõld (taustavokaal) ja Ann Kuut (tšello).
Salvestamistel erinevates turismitaludes, stuudiotes ja suvemajades oli tõhusaks abiks Erki Sepp, miksimise võttis ette Martin Kikas (Ö stuudio).

Lugude nimekiri

Plaat 1
1. Sul annan andeks kõik
2. Värvid on ilusad
3. Pure Jenkka
4. Sinu luban ma ligi
5. Mu raadio on katki
6. Ulg
7. Lubage
8. Baltic Rag
9. Selge hetk
10. Mr. Oldfield
11. Andke tagasi Maa
12. Ahk
13. Õnnelikud autod
14. Pika pilli polka
15. On hea

  Laen...
Lisan ostukorvi...